Hamileliğiniz Boyunca Stressiz Tatiller

Tatiller zaten stresli bir dönem olabilir ve bunu hamilelik ve hormonlarla karıştırırsanız başınızı belaya sokabilirsiniz. Sadece hamile kadını da kastetmiyorum, yoluna çıkan herkes ve herkes. Kadınlar zaten ailesi için mükemmel bir tatil geçirmenin baskısını hissediyorlar, muhtemelen bu yüzden aynı anda 100 şey yapmaya karar veriyor… sonunda kendini strese sokuyor. Ancak stresli bir tatil geçirmek zorunda değildir. Tatillerinizi hatırlanacak bir şey haline getirmenin beş yolu vardır.

Tarihleri ​​İşaretle
Dışarı çık ve tatil için kendine bir takvim al. Duvara asın ve tarihleri ​​işaretlemeye başlayın. Kendiniz çifte rezervasyon yapmadığınız için strese girmenize gerek kalmayacak. Bu ayrıca önceden planlama yapmanıza, tatil kartlarını göndermeniz veya belirli ürünleri satın almanız gereken günü işaretlemenize yardımcı olabilir.

Hamileliğiniz Boyunca Stressiz Tatiller

Faaliyetlerinizi Seçmek
Tatil sezonunda birkaç partiye davet edileceğinizden emin olabilirsiniz


Faaliyetlerinizi Seçmek
Tatil sezonunda
birkaç partiye davet edileceğinizden emin olabilirsiniz. Her birine katılmak gerekli değildir. En çok hangisinden hoşlanacağınıza karar verin, belki iki veya üç ve geri kalanlara gitmeyi özleyeceğinizi ancak biraz dinlenmeye ihtiyacınız olduğunu açıklayın.

Nereye Gideceğinizi Seçin
Tatil için kendi ailenizle birlikte evde kalmak ya da tüm aile ile birlikte olmak için ülke çapında seyahat etmek isteyip istemediğinize karar sizin olmalıdır. Onlara bu yıl başaramayacağınızı söyleyerek kendinizi suçlu hissetmeyin, dinlenmeye ihtiyacınız olduğunu ve seyahat etmenin pek yardımcı olmadığını açıklayın. Hatta bunun yerine ailenin evinize gelmesi için bir davetiye bile vermek isteyebilirsiniz.

İşleri Belirleme
Tatili evinizde geçirmeye karar verdiyseniz, yine de güzel vakit geçirebilirsiniz


İşleri Belirleme
Tatili evinizde
geçirmeye karar verdiyseniz, yine de güzel vakit geçirebilirsiniz. Yardım istemenin sorun olmadığını unutmayın. Kimse sizden her şeyi tek başınıza yapmanızı beklemiyor. Gerçekten jambonu pişirmek, patatesleri pişirmek, pasta yapmak, evi temizlemek ve ağacı dikmek zorunda mısın? Başkalarını yardım etmeleri için atayın, oturup sizin her şeyi yaptığınızı izlerken beklemek yerine onlara yapacakları bir şey verdiğiniz için mutlu olacaklardır.

Alışveriş Zamanı
Tatil sezonunda alışveriş yapmak, hamileyken denemenize gerek olmayan bir kabus olabilir. Bu satışların bazılarında evde kalmak daha güvenli. Bunun yerine çevrimiçi alışveriş yapmayı denemek isteyebilirsiniz, sadece evde olmakla kalmayıp rahatlayabilirsiniz. İhtiyacınız olan tek şey bir kredi kartı ve bırakın işi parmaklarınız yapsın. Hatta tüm tatil alışverişinizi erkenden yapabilir ve kapınıza kadar teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken sarıp dolaba saklamak.

Tatil sezonunun tamamen kalıcı anılar oluşturmakla ilgili olduğunu unutmayın


Tatil sezonunun tamamen
kalıcı anılar oluşturmakla ilgili olduğunu unutmayın. Hamile olabilirsiniz, ancak tüm bu süre boyunca stresli bir şekilde evde oturmak zorunda değilsiniz, bunun yerine bu yararlı ipuçlarıyla gerçekten eğlenebilirsiniz. Kendin için bir şeyler yapmak için biraz ara vermeyi unutma, sonuçta bunu hak ediyorsun.