Hamilelik Sohbet Odaları – Deneyimin Çırakla Buluştuğu Yer

İlk kez hamileyseniz, çok yaşa! Muhtemelen yorgunsunuz, sebepsiz yere ağrınız var ve kocanızın işe yarayıp yaramadığını sorguluyorsunuz. Muhtemelen her zaman aç kalıyorsun, yemek yerken hasta oluyorsun ve Tanrı’nın gerçekten erkek olduğuna bahse giriyor ve acına gülüyorsun. Hamileyseniz ve hayatın çocuk doğurma ve bebek sonrası yaşamla ilgili küçük sorularına cevap arıyorsanız, hamilelik sohbet odaları sizin yerinize geçen ve cevapları elinde tutan diğer kadınlarla tanışmak için mükemmel bir yerdir.

Hamilelik sohbet odaları internetin her yerinde mevcuttur. Kadınların hamilelik sırasında vücudunuza ve zihninize neler olduğu hakkında samimi bir şekilde konuşmak için buluştukları yerlerdir. Hatta bazılarının, eşlerinin durumu hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen erkekleri olabilir ama bu konuda iddiaya girmeyin! Bu noktada, erkekler hamile kadınlardan öğrenmekten çok onlardan kaçmaya meyillidir, ancak hepimiz umabiliriz!

Kadınların hamilelik sırasında karşılaştıkları yaygın sorunlar yorgunluk, açlık ve sabah/tüm gün/her saniye rahatsızlıktır. Çoğu zaman, bu sorunlar, doğası gereği tıbbi olmadıkları için doktorunuzun gerçekten cevap verebileceği şeyler değildir. Bununla birlikte, hamile kalmayı deneyimleyen kadınlar genellikle günü ve inşallah hamileliği atlatmaya yardımcı olacak bu ipuçlarını ve püf noktalarını bilirler.

Hamilelik sohbet odalarını bulmak için, AOL veya Yahoo gibi birçok önemli sohbet alanını kontrol edebilirsiniz. Ancak, başka sitelerde bilmediğiniz birçok özel sohbet odası bulunmaktadır. Aslında, birçok annelik, hamilelik ve ebeveynlik web sitesinde, bakmadığınız sürece asla fark etmeyeceğiniz sohbet bölümleri vardır. Bu hamilelik sohbet odalarının birçoğu da çok faydalı olabilir.

Diğer tüm sohbet odalarında olduğu gibi, delilerle konuşmamaya dikkat etmelisiniz. Dışarıda yırtıcı birinin olma olasılığı her zaman mevcuttur. Kişisel bilgilerinizi, onlarla gerçekten rahat olmadıkça ve aklı başında olduklarına veya en azından tehlikeli olacak kadar deli olmadıklarına ikna olmadıkça kimseye vermekten kaçının. Hamilelik sohbet odalarında sadece tamamen aklı başında insanlarla konuşursanız, hamilelik herkesi biraz delirttiği için oldukça sessiz bir sohbet olabilir.

Sizinle aynı şeyleri yaşayan diğer kadınlarla konuşma fırsatı bulduğunuzda, kendinizi biraz daha iyi hissetmeye başlayacaksınız. Size nasıl düzelteceğinizi söyleyemeseler bile, başka birinin de ayaklarının şiş olduğunu bilmek biraz rahatlık sağlar.